ŠKOLA DOTYKU DUCHA A DUŠE

Úvod ŽIVOT V DUCHU


PRAVDA O NAŠOM BOŽSKOM PÔVODE

1.

Prijatie vlastnej existencie

ako dokonalej duchovnej bytosti


      Človek potrebuje spoznať a prijať tú najvyššiu pravdu o sebe, a tou je skutočnosť, že je BOŽSKÁ BYTOSŤ BOHOM STVORENÁ Z ENERGIE SVETLA A LÁSKY NA JEHO OBRAZ. V tom spočíva dokonalosť človeka, že je božská bytosť – ČISTÁ DUŠA A DUCH. Čistá Duša a Duch, oslobodená od nahromadenej karmickej záťaže a negatívnych programov,  je SAMÁ LÁSKA, SAMÁ PRAVDA, SAMÁ SLOBODA (láska + pravda = sloboda).  

„Takto oslobodená, ničím neobmedzená OSVIETENÁ DUŠA si je vedomá, že LÁSKA je VŠETKO ČO JE.“


      ODHALENIE DUŠE V NÁS ZNAMENÁ PRVÝ KROK KU SPIRITUÁLNEJ ZMENE. Je to ONA, prostredníctvom ktorej existujeme ako individuálne bytosti. Ostatné zložky ako fyzické telo a pozemský život sú premenlivé a pominuteľné. Iskra Ducha - Duša v našom vnútri stále pretrváva a ja stále rovnaká.


       Nie je obmedzovaná tým, čo si naša myseľ myslí, ani tým čo naša ľudská osobnosť prejavuje, nemôže byť znečistená nedokonalosťami a nečistotami našej pozemskej fyzickej bytosti. Je večným plameňom jedinečného Božstva, a teda žiadna negatívna skúsenosť cez ktorú prechádzame nemôže zakaliť jej čistotu a zahasiť večný plameň.


      Táto SPIRITUÁLNA PODSTATA DUŠE A DUCHA JE BOŽSKÁ, a keďže je dokonale čistá a bez poškvrny, uvedomuje si okamžite a bezprostredne PRAVDU SVOJHO BYTIA. Pravda, láska, sloboda a krása sú jej vlastnou prirodzenou povahou. A je si tiež vedomá všetkého čo je s ňou v rozpore a všetkého, čo sa od jej vrodeného charakteru odchyľuje ako napr. klamstvo, zloba, pochybnosti, odpor, pomsta atď.


      Duša a Duch sa nestotožňuje s ničím a nie je ani ovplyvniteľný žiadnymi protikladmi, ktoré tak hlboko ovplyvňujú fungovanie našej mysle.


       Počas tisícov prežitých životov (väčšinou už 200 – 300 tisíc), ktoré naša Duša absolvovala na tejto planéte, sa zahalila hustou znečistenou energiou, a tak prekryla svätyňu najčistejšieho svetla v našom srdci, ktorá takto k našej mysli takmer neprenikne. Duchovné pokyny síce prichádzajú k človeku, ale jeho myseľ nedokáže objaviť ich pôvod.


       Myseľ nepozná prameň Zdroja, a keďže počúva iba naliehanie vitálneho dotieravého EGA, tak je potom len malá nádej prebudenia Duše – Ducha v nás.

Keď človek prijme možnosť, že je duchovnou bytosťou, a že prišiel zo Svetla, jeho skrytá spirituálna podstata sa ľahšie a rýchlejšie prejaví.


      Keď sa prestaneme na Boha pozerať ako na niečo, čo je oddelené a vzdialené od nás, ale miesto toho HO uvidíme ako tvorcu Univerza, ktorého sila a energia je tiež aj v nás, tak všetky pochybnosti o našej „malosti a bezmocnosti“ sa vytratia ako kvapka vody na horúcej platni.


      Keď sa oddeľujeme od tejto tvorivej energie a myslíme si, že sa tá silná energia nachádza vysoko od nás na vyšších úrovniach, tak strácame pravdivý pohľad sami na seba. Keď sa vzdáme svojej identity a božstvo budeme uctievať mimo nás ako vyššiu a od nás oddelenú formu bytia (náboženstvá), tak sa naše energetické telo začne pomaly úplne vytrácať a teda s ním i naša duchovná sila.

 

 
 
      Je potrebné poznať túto skutočnosť, aby sme boli vyzbrojení proti silným útokom negatívnych energií rôznych entít žijúcich na našej Planéte, ktoré evidentne útočia na ľudskú Dušu a bytosť v záujme nás ovládať. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 000
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Blog / Články
Copyright 2012 - 2021 © lieceniesilouducha.sk