ŠKOLA DOTYKU DUCHA A DUŠE

Úvod SITUAČNÉ AKTUALITY

Apríl :


Študenti sa naďalej schádzajú jeden krát týždenne pre zvyšovanie svojej duchovnej aktivity a vibrácie svojho Ducha v 5. Dimenzií.


Marec : 


Tím duchovných bytostí sa schádza raz týždenne pre podporu práce v 5. Dimenzií. 


POZOR !!!


Od februára 2018 na terapiu pre prípravu a vstup do 5.Dimenzie. 


sa už neprihlasujte, nakoľko z 3.Dimenzii je  tím Stvoriteľov Novej Reality v Piatej Dimenzii už uzavretý.


P.S. Pre bližšie vysvetlenie uvádzam, že do tímu Stvoriteľov pre 5. Dimenziu boli vybraté Láskou Božou bytosti ľudských duší, ktorí sa inkarnovali na území Slovenska, Čiech a Maďarska ako zástupcovia Stvoriteľov 3. Dimenzie z pred 800 mld. rokov.


Terapiu prevádzam už iba v rámci bežnej terapie a liečenia všetkých ťažkostí achorôb, negatívnych blokov a programov Duše Ducha i fyzického tela.


Bližšie informácie pre liečenie nájdete na  Domov - Ponuka


Situačne v tomto čase - december 2017

a ešte v januári 2018 


môžete  využiť možnosť vstúpiť medzi ľudí, ktorých pripravujem na vstup do vyššej vedomej úrovni 5.Dimenzie.                                              OOO 

     Som oprávnená zástupkyňa na Planéte Zem poverená Božími duchovnými bytosťami - Ježišom, Kryonom, Bohom Lásky Milosti Božej, Bohom Lásky Božej i Bohom Stvoriteľa Nášho Univerza v Tretej Dimenzii pripraviť ľudí do 5.D.


      Príprava spočíva v kultivácii a dosahovania vyššieho vedomia ich Ducha a Duše pod vedením Božích bytostí a vyčistenie ich Spirituálneho Kanálu potrebné k vzostupu do 5. Dimenzie, ktorí sa majú podieľať už na príprave podmienok pre príchod ľudí z Planéty Zem do Piatej Dimenzie v rokoch určených Bohom Stvoriteľom Nášho Univerza.                                               OOO
                       Dávam všetkým do povedomia že !!!


      Viaceré rôzne reality 5. Dimenzie, do ktorých sa už teraz niektorí ľudia v meditačnom stave chodievajú pozrieť vďaka svojmu rozvinutému spirituálnemu vedomiu nie je tá istá realita v 5. Dimenzii, do ktorej sa Boh Stvoriťel Nášho Univerza chystá preniesť ľudí z 3. Dimenzie do Novej Reality, ktorá sa iba teraz práve začala tvoriť Tímom Stvoriťeľov Novej Reality v 5. Dimenzii.

     

      Je to mylný názor a predstava týchto ľudí, ktorí si myslia, že chodia do 5. Dimenzie do ktorej majú čoskoro prejsť i ostatní ľudia z Planéty Zem !!!


     Táto realita, do ktorej sa chystá Boh Stvoriťel preniesť ľudí pripravených do 5. Dimenzie sa skutočne iba teraz tvorí Bohom Nového Univerza  5.Dimenzie za pomoci vybraných vysoko vibrujúcich spolustvoriteľov Novej Reality v 5. Dimenzii.

 

     Vybraných ľudí tu v 3.Dimenzii na túto stvoriteľskú úlohu pripravuje Zástupca Ducha Boha Stvoriteľa Novej Reality 5.D.


     Počet bytostí vybraných pre túto činnosť je obmedzený a je podmienený vyčistením Esencie Karmy a Spirituálneho Kanálu jenotlivcov, ktorí sú na túto tvorbu špeciálne postupne pripravovaní a chystaní, čím sa ich úroveň vedomia a duchovné vibrácie a sila Ducha nesmierne zvýšia.


 

     Nakoľko sme všetci multidimenzionálne duchovné bytosti, táto špeciálna božská príprava umožňuje Duchom týchto ľudí už teraz tvoriť základy potrebné pre život v Novej Realite v 5.Dimenzii pod vedením Boha Stvoriteľa Novej Reality v 5.D.


     Pre vysvetlenie uvediem, že každému jednému človeku žijúcemu v 3.Dimenzii prebýva jeho Duch v 5.Dimenzii v stave hybernácie,  čiže v spiacom stave.


Tento stav trvá dovtedy, kým jeho vlastná ľudská bytosť v 3.D. ho svojím vlastným snažením a rozšírením vedomia neprebudí svojou bezpodmienečnou láskou k Bohu Stvoriteľovi a dodržiavaním Božích Zákonov v každodennom živote.

 


    Ľuďom určeným Bohom Lásky Božej na Post pre úlohu spolutvorcov Novej Reality v 5. Dimenzii očisťujem Spirituálny Kanál a Esenciu Karmy až po úroveň Osvietenia Ducha a Duše človeka za pomoci Božských bytostí Ježiša, Kryona, Boha Lásky Milosti Božej a Boha Lásky Božej.


   Touto cestou vás chcem pozvať na vyčistenie vášho Spirituálneho Kanálu a Esencie Karmy až po Ovietenie vášho Ducha. Je to tá najlepšia možná príprava pre človeka v 3. Dimenzii na prechod a následne život v 5.Dimenzii. Takto pripravený človek bude môcť v 5.Dimenzii okamžite po prechode využívať vymoženosti v tejto novej vyššej dimenzii, ako napríklad prechádzanie dimenziami a teleportácia, telepatická komunikácia s celým stvorením, dlhovekosť až nesmrteľnosť v mladom tele a ďaľšie.


    V opačnom prípade ľudia bez vyčistených kanálov budú takéto vymoženosti dosahovať iba postupným učením sa v priebehu mnohých inkarnácií.


    Vyčistenie Spirituálnych Kanálov a Esencie Karmy až po úroveň Osvietenia Ducha a Duše človeka je potrebné vyvážiť finančným vyrovnaním.

 

   Na záver by som vás chcela uistiť že tieto informácie sú 100 % pravdivé a riadené Bohom Stvoriťelom Nášho Univerza, Ježišom, Kryonom i Bohom Lásky Božej i  Bohom Lásky Milosti Božej.


S láskou  Pompos Katalin 

 


   Kontakt a informácie za účelom čistenia Spirituálneho Kanálu a vstup do 5. Dimenzie pre pripravených záujemcov : 


Mobil : 0903 827 899


E-Mail : galaktickaesencia@gmail.com

 

             liecivasila@centrum.sk

                                                       000

 

 

 

Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Blog / Články
Copyright 2012 - 2021 © lieceniesilouducha.sk