PRIJATIE VLASTNEJ EXISTENCIE

Úvod PRIJATIE VLASTNEJ EXISTENCIE

                   

 

 

                     

 

 

                    PRIJATIE VLASTNEJ EXISTENCIE

              AKO DOKONALEJ DUCHOVNEJ BYTOSTI 


               Človek potrebuje spoznať a prijať tú najvyššiu pravdu o sebe, a tou je skutočnosť, že je BOŽSKÁ bytosť

BOHOM STVORITEĽOM stvorená z energie SVETLA A LÁSKY NA JEHO OBRAZ. V tom spočíva dokonalosť človeka, že je božskou bytosťou – čistou Božou Dušou a Duchom.

Čistá Duša a Duch, oslobodená od nahromadenej karmickej záťaže a negatívnych programov,  je SAMÁ LÁSKA, SAMÁ PRAVDA, SAMÁ SLOBODA (láska + pravda = sloboda).  

„Takto oslobodená, ničím neobmedzená OSVIETENÁ DUŠA si je vedomá, že LÁSKA je VŠETKO ČO JE.“

               ODHALENIE DUŠE V NÁS ZNAMENÁ PRVÝ KROK KU SPIRITUÁLNEJ ZMENE.

                  Je to ONA, naša DUŠA prostredníctvom ktorej existujeme ako individuálne bytosti. Ostatné zložky ako fyzické telo a pozemský život sú premenlivé a pominuteľné. Iskra Ducha - Duša v našom vnútri stále pretrváva a je stále rovnaká. Nie je obmedzovaná tým, čo si naša myseľ myslí, ani tým čo naša ľudská osobnosť prejavuje, nemôže byť znečistená nedokonalosťami a nečistotami našej pozemskej fyzickej bytosti, pretože je z čistej Esencie Boha Stvoriteľa.Je večným plameňom jedinečného Božstva, a teda žiadna negatívna skúsenosť cez ktorú prechádzame nemôže zakaliť jej čistotu a zahasiť večný plameň.


                  Táto SPIRITUÁLNA PODSTATA DUŠE A DUCHA JE BOŽSKÁ, a keďže je dokonale čistá a bez poškvrny, uvedomuje si okamžite a bezprostrednú PRAVDU SVOJHO BYTIA. Pravda, láska, sloboda a krása sú jej vlastnou prirodzenou povahou. A je si tiež vedomá všetkého čo je s ňou v rozpore a všetkého, čo sa od jej vrodeného charakteru odchyľuje ako napr. klamstvo, zloba, pochybnosti, odpor, pomsta atď.


                   Duša a Duch sa nikdy nestotožňujú s ničím a nie sú ani ovplyvniteľní žiadnymi protikladmi, hlboko ovplyvňovanými fungovaním našej mysle.
 


 

 

                 Počas tisícov prežitých životov

(aj niekoľko miliónov), ktoré naša Duša absolvovala na tejto Planéte, sa zahalila hustou znečistenou energiou, a tak prekryla svätyňu najčistejšieho svetla v našom srdci, ktorá takto k našej mysli takmer neprenikne. Duchovné pokyny síce prichádzajú k človeku, ale jeho myseľ nedokáže objaviť ich pôvod. Myseľ nepozná prameň Zdroja, a keďže počúva iba naliehanie vitálneho dotieravého EGA, tak je potom len malá nádej prebudenia Duše – Ducha v nás.

                  Keď človek prijme možnosť, že je duchovnou bytosťou, stvorený Bohom Stvoriteľom a že prišiel zo Svetla, jeho skrytá spirituálna podstata sa ľahšie a rýchlejšie prejaví.

Keď sa prestaneme na Boha pozerať ako na niečo, čo je oddelené a vzdialené od nás, ale miesto toho Ho uvidíme ako Tvorcu Univerza, ktorého sila a energia je tiež aj v nás, tak všetky pochybnosti o našej „malosti a bezmocnosti“ sa vytratia ako kvapka vody na horúcej platni.

                  Keď sa oddeľujeme od tejto tvorivej energie a myslíme si, že sa tá silná energia nachádza vysoko od nás na vyšších úrovniach, tak strácame pravdivý pohľad sami na seba. Keď sa vzdáme svojej božskej identity a božstvo budeme uctievať mimo nás ako vyššiu a od nás oddelenú formu bytia (náboženstvá), tak sa naše energetické telo začne pomaly vytrácať a teda s ním i naša duchovná sila.

                   Je potrebné poznať túto skutočnosť, aby sme boli vyzbrojení proti silným útokom negatívnych energií rôznych entít žijúcich na našej Planéte, ktoré evidentne útočia na ľudskú Dušu a bytosť v záujme nás ovládať. 

                    Z tohto dôvodu Božie bytosti s Bohom Stvoriteľom 

chystajú pre láskyplné bytosti z Planéty Zem navždy oprostiť ľudstvo od pozemských utrpení a preniesť ich do vyšších energetických úrovní o ktorom rozprával i Ježiš ako o Kráľovstve Nebeskom.

                     Preto je najvyšší čas, aby sa ľudstvo spamätalo 

a s najväčšou úctou, láskou a vďakou začalo uctievať toho, kto ho v skutočnosti stvoril. Pretože nič a nikto na svete človeka nemiluje tak, ako Boh Stvoriteľ Nášho Univerza a z toho logicky vyplýva, že ľudskú bolesť a jeho problémy nikto nepozná lepšie než jeho Stvoriteľ.

                       A preto nikto človeku nemôže lepšie pomôcť, viac mu dať a tiež ho nikto nemôže lepšie vyliečiť a dať mu pokoj, šťastie a lásku než práve Jeho Stvoriteľ. Iba On je najlepším liečiteľom i tešiteľom nášho srdca. Stačí Ho uctievať, milovať a veriť v Jeho nekonečnej láske k nám.  

                        Človek sa váľa v utrpení a nedostatku iba preto, že sa od Neho, od Božej lásky odvrátil v nezmyseľnom pachtení po materiálnych statkoch, neuvedomujúc si, že by mal za túgy milosť aj poďakovať Bohu, pretože by mal už každý z nás vedieť, že i ten najmenší špendlík nám dáva náš Stvoriteľ.

                                      Keď naša túžba po blahobyte prerastie nad túžbu milovať, ďakovať a uctievať Svetlo Božie - toho kto nám toto tu všetko dáva, tak sa nečudujme, že zo straty Svetla v našej Duši  

automaticky strácame aj materiálne statky, vzťahy naše začnú chladnúť, fyzické telo stráca odolnosť i silu a prichádzajú choroby v najrôznejších formách. A keď to Svetlo Božie rýchlo nenájdeme a nevrátime našej Duši životodárne Svetlo, lásku a vďaku našou mysľou i činmy, tak pomaly strácame i základné prostriedky pre našu existenciu. Tieto požiadavky - láska, úcta, vďaka pre nášho Boha Stvoriteľa sú Božím Zákonom celého ľudstva nezávisle na ich vieruvyznanie.

                                          Uctievanie iných božstiev, alebo prostriedkov, mimo Boha Nášho Stvoriteľa sa v terajšej dobe medzi obyvateľstvom Pl. Zem neskutočne rozšírilo. A takéto faryzejské zmýšľanie a konanie človeka postupne zaplavuje studená, ľadová energia s pripútajúcimi sa bytosťami v tele, ktoré blokujú človeku prijímania všetkého dobrá. Zároveň je aj hrubým porušovaním Božích Zákonov, pre ktoré musí každý niesť svoju zodpovednosť pred tvárou svojho milujúceho Boha Stvoriteľa.


 

         

 

 

 

                                        000

 

 

 

 

Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Blog / Články
Copyright 2012 - 2021 © lieceniesilouducha.sk