ŠKOLA DOTYKU DUCHA A DUŠE

Úvod PREČO VZNIKLA TÁTO STRÁNKA ?

 

 

PREČO VZNIKLA TÁTO STRÁNKA ?


 

       Západný svet zúfale potrebuje akýsi záchytný bod a preto každý človek hľadá vedome či podvedome, nejakú istotu, ktorého by sa chytili. Každého človeka túžiaceho po pravde tieto články môžu zaujať i osloviť, ale bude určite dlhšie trvať, kým pochopia o čo v skutočnosti ide.


        Každý však skôr, alebo neskôr pochopiť musí v čom spočíva skutočná opravdivá istota. Boží Zákon, nám káže či sa nám to páči, alebo nie, aby sme dodržiavali osobné, spoločenské a Božie príkazy na najvyššej duchovnej úrovni lásky a úcty k sebe i k druhým,


 

         aby sme milovali svojho Boha Stvoriteľa a uverili, že nás nekonečnou láskou miluje a pomôže vždy, keď ho s čistou láskou

o pomoc požiadame. Túto skutočnosť nikto na svete  ignorovať ani vyvrátiť nemôže. 

 

 

 

         Mali by sme si uvedomiť, že naše súčasné chápanie sveta je neúplné, nepresné a nedokonalé. Avšak už zanedlho môžeme očakávať vytvorenie nového Paradigmatu, ktorého následkom bude drastická a radikálna zmena chápania sveta okolo nás.

 

        Články a texty tejto web-stránky

vznikli Božím Mostom v priamom vedení, spojení a riadení Božími bytosťami z Najvyšších Dimenzii za účelom rozšírenia vyššieho vedomia každého čitateľa na planéte Zem,


 

        aby sa kladné vlastnosti ľudí rozšírili na celý svet a aby sa celý svet začal uberať správnym smerom a tiež, aby každý človek, ktorý sa na tieto stránky dostane šíril a zdôrazňoval v svojom okolí, kde a v čom majú ľudia hľadať zmyseľ života.


       Podotýkam, že každá bytosť na Planéte Zem je priamo cez vlastnú Dušu 100% riadená cez Božie Mosty Nášho Boha Stvoriteľa a preto čítaním stránok Galaktickej esencie-liečenie silou ducha sa čitateľ Božím Mostom automaticky napája na liečivé vysokovibračné energie Ježiša,


         Lásky Božej, Milosti Božej a Esenciou Boha radosti, Boha choroby, Boha šťastia, Boha harmónie, Boha lásky i Boha zdravia, ale hlavne s Esenciou Boha Stvoriteľa Nášho Univerza. 


             Riadky, ktoré pri čítaní vnímáte automaticky vás oprosťujú od negatívnych záznamov z podvedomia a prítomnou vysokou Božou vibráciou harmonizujú Dušu, Ducha i fyzické telo

a automaticky očisťujú a rozpúšťajú vaše


          karmické nezrovnalosti, bloky, rôzne uviaznutia v ľudských vzťahov, chorobách i v iných problémoch vo vašom bežnom živote.


          Aby čitateľovi bola poskytnutá uvedená očista nemá informácie prijímať s pochybnosťami a mysľou, ale čistým srdcom a vďakou za božiu pomoc. Je potrebné sa k článkom podľa možnosti častejšie vracať, aby sa informácie pretavili do vášho vnútra, aby vaša Duša časom nadobudla istotu a dokonalé spojenie s bytosťami vyššieho vedomia.


     Túto naozaj čistú Božiu pomoc vám chcú poskytnúť  v rámci vylepšenia vášho života, ale i pochopenia blížiaceho sa prechodu do vyšších vibračných úrovní 5.Dimenzie, kde táto kultivácia vášho vedomia je neodkladne potrebná.

Preto považujte tieto stránky za školenie a kultivovanie vášho vedomia.

 

      Pri láskyplnom vnímaní a vo viere v nekonečnej  Božej láske a pri čistej viere vám môže byť skutočne poskytovaná i mimoriadna pomoc a očista vašej Duše len pri čítaní týchto      stránok

        "Galaktickaesencia - liečnie silouducha"

 

      Pri trpezlivom, alebo i opakovanom čítaní sa Božia Láska a Sila Božích bytostí, ktorí stránku cez môj Duchovný Most a Kanál tvorili a požehnali sa automaticky spájajú s vašou Dušou a tak môžu vašej Duše i telu očistiť a odstrániť i ťažké problémy z vášho každodenného života.   


     Preto opakujem že je dôležité čítať tieto stránky nie rozumom, ale srdcom a Dušou.


     Tieto stránky vám majú pomôcť, doplniť a umocniť pochopenie, že Boh nás miluje a z  Milosti Božej uzdraví každého, kto o to úprime a nezištne prosí.


     S láskou opakovane prosím čitateľov, aby v žiadnom prípade sa nepokúšali faryzejskými myšlienkami posudzovať dané články, pretože sú tu bežne neobvyklé informácie,


      ktoré sú však prísne sledované Božími bytosťami, ktorým neodkladne záleží na očiste každej Duše na planéte Zem a to hlavne teraz, keď vrcholí čas pred prechodom do 5.Dimenzie Nového Univerza, ktoré Boh Stvoriteľ pre nás chystá pre rýchlejší duchovný vývoj.

 

 

000


 
 


Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Blog / Články
Copyright 2012 - 2021 © lieceniesilouducha.sk