ŠKOLA DOTYKU DUCHA A DUŠE

Úvod PRECHOD DO 5. DIMENZIE

 


PRECHOD DO 5.DIMENZIE          V posledných rokoch prechádza ľudstvo i planéta veľmi veľkými zmenami, ktoré nie sú náhodné, ale prebiehajú s presným zámerom, a to vzostúpiť z úrovne 3.dimenzie do 5.dimenzie. Postupne sa zvyšujú frekvencie dopadajúce na Zem, čo je urýchľované skutočnosťou, že naša Zem sa práve nachádza vo Fotonovom páse. Jej aktivita od roku 2012 neustále vzrastá, lebo sa blíži doba uzavretia procesu prechodu a premeny.


        Tento proces práve teraz vrcholí. U ľudí prebiehajú neustále sa zintenzívňujúce zmeny na fyzickej, mentálnej, emocionálnej i duchovnej úrovni. Nie každý dokáže uniesť a zvládnuť takéto obrovské zvyšovanie vibrácií.


        Podmienkou ich čo najlepšieho prijatia je život v totálnej láske a čistote mysle, srdca i tela. Mnoho ľudí má problémy s pochopením a naladením sa na to, čo sa odohráva a v dôsledku toho u nich vzrastajú fyzické problémy a psychické ťažkosti. V rámci spomínaného prerodu prechádzame z konceptu kvantity na koncept kvality. Vzostup Zeme a ľudstva má veľký význam a dosah na vývoj celého Vesmíru.


 

          Blíži sa koniec časov, na ktoré sme boli zvyknutí a je na nás, či sa staneme súčasťou nového sveta, alebo nie. Kolaps starého je nevyhnutný. Je potrebné zosilniť svoju vieru v úspešné dovŕšenie celého cyklu. Čím viac zosilní človek vieru v seba, tým ľahšie prejde etapou znovuzrodenia.


        Mnoho ľudí ešte i teraz neverí tomu, čo sa deje, alebo o tom ani nemá informáciu, hoci sa deje toho tak neuveriteľne veľa – väčšina toho sa však odohráva na vyšších duchovných úrovniach, a preto ľudia vnímajú na sebe väčšinou len fyzické zmeny - každú chvíľu sa prejavuje iný fyzický problém.


       Vytráca sa domnelá stabilita na ktorú sme boli zvyknutí, vyhrocujú sa partnerské, rodinné a celkové vzťahy, či situácie v pracovnej oblasti, celkove sa rúca štruktúra sveta tak, ako sme ju doteraz poznali. Byť v tomto čase prítomný na Zemi je pre ľudskú  dušu veľmi cenná skúsenosť.


       Svetelné duchovné bytosti dokázali v roku 2012 v spolupráci s už vyšším vedomím celého ľudstva eliminovať nadvládu temných síl, ktorá spôsobovala, že sme boli napojení skrz naše fyzické telo, myseľ a ego na temné energie, a takto sme boli nimi ovládaní. 


       Spomínaným oslobodením vstupuje naša planéta do vyšších energetických vibrácií 5.dimenzie a nám sa ponúka možnosť nasledovať túto skutočnosť a tiež vystúpiť z našej uväznenosti plynúcej z karmického zaťaženia z chýb z minulých životov, ktoré vznikli pri porušovaní Božích Zákonov.


       V súčasnosti následkom zvýšených vibrácií a približujúcim sa vstupom do 5.dimenzie nám svetelné bytosti ponúkajú možnosť oslobodenia sa prostredníctvom ich pomoci, ktorá spočíva v postupnom radikálnom vymazaní celej Esencie Karmy. Božím bytostiam veľmi záleží na tom, aby sa do 5D dostalo čím viac ľudí.

 

 

        Súčasný človek však už nie je schopný ani pomocou intenzívnych meditačných praktík dostať sa do najvyšších úrovní svojho Ducha, kde sú zaznamenané jeho karmické chyby a programy tak, aby sa z nich mohol oslobodiť sám.


       Do zavŕšenia prechodu do 5. Dimenzie, čiže doslova do vstupu do Kráľovstva nebeského, by to už ani nestihol. A pretože božským svetelným bytostiam na nás veľmi záleží, poskytujú nám božskú pomoc z multidimenzionálnych úrovní Božského hypervedomia.


     Táto pomoc prichádza vo forme možnosti očisty celej esencie karmy človeka na Akaši a rozviazania a rozpustenia jeho karmických programov na najvyšších úrovniach jeho Ducha za predpokladu splnenia istých podmienok.


Z jednotlivých zanesených úrovní nášho Ducha k nám totiž do nášho každodenného života prúdi nahromadená negatívna energia, ktorá k nám neustále presakuje a ovláda naše každodenné činnosti, zdravotný stav i celkový stav nášho bytia.


       Začiatkom roku 2014 bolo na prestup do 5D pripravené len malé množstvo ľudí. Každým dňom sa však ich počet na planéte Zem následkom zvyšovania duchovného uvedomenia stále zvyšuje, čím sa napĺňa Božia vôľa.


       Avšak nie každý kto vstúpi do 5D bude môcť hneď využívať výhody a vymoženosti 5. Dimenzie. Na to, aby tam človek mohol využívať dané multidimenzionálne vymoženosti musí mať okrem iného vyčistený Spirituálny Kanál,čo znamená mať totálne vymazané chyby z minulých životov, ktoré neboli ničím iným, než porušovaním Božích Zákonov.


  

 

       PREČO SI VYČISTIŤ SVOJ SPIRITUÁLNY KANÁL                                                       UŽ PRED VSTUPOM DO 5.D.


        Pokiaľ by mal človek vyčistený svoj spirituálny kanál už pred vstupom do 5D, môže mať veľké výhody spočívajúce v tom, že po príchode do 5D bude okamžite pripravený využívať svoje “božské“ schopností akými sú napríklad schopnosť dematerializovať hmotu, telepaticky komunikovať, teleportovať sa a žiť aj niekoľko storočí a pod.


        Ten kto Kanál nebude mať vyčistený sa bude musieť učiť od začiatku a znovu si inkarnáciami postupne vymazávať svoje karmické chyby.


 

 

 

 


        VYSVETLENIE SÚVISLOSTÍ MEDZI 5.DIMENZIOU                                                   A KRÁĽOVSTVOM NEBESKÝM


        Toto veľké hromadné prebudenie prišiel pre nás pripraviť pred dvomi tisíckami rokov Ježiš Kristus. V tom čase mnoho ľudí dosiahlo veľmi vysoké duchovné vedomie. Asi 150 rokov po jeho „smrti“ došlo ortodoxnými náboženskými stúpencami k cenzurovaniu Biblie, pričom ľudstvo prišlo o veľkú časť jeho posolstva.                    

 

        Prechod do 5. Dimenzie je tým procesom, ktorý sa odohral pred zrakmi apoštolov, keď Ježiš vystúpil do „neba“ na oblaku – biblické nanebovstúpenie. A v biblii toľko spomínané Kráľovstvo nebeské je 5.Dimenzia. 5.Dimenzia je miesto, kde už nebude prítomnosť temných síl, a kde bude panovať láska, harmónia a mier.


        Nová epocha 5.dimenzie spočíva  v tom, že vstupujeme do Novej éry žitia absolútnej pravdy, slobody a bezpodmienečnej lásky k sebe, druhým i všetkému, čo je stvorené. Žitie týchto právd je to čo nazývame „Kristovským vedomím“. Prijatie Kristovského vedomia je prijatie a žitie svojej božskej podstaty –  to je vstupenka do 5.Dimenzie.

 


       Ježišove slová „Buďte dokonalí, ako som ja“, alebo „Učiníte ešte väčšie veci, než som učinil ja“, sú jasné odkazy, aby sme sa rozhodli pre duchovnú evolúciu, duchovné majstrovstvo, osvietenie a nanebovzatie a opustili na všetkých úrovniach akékoľvek obmedzenia.


       Pokiaľ každý z nás príjme vlastné Božstvo a umožní tomuto prúdu bytia rásť, bude môcť pracovať priamo s Božským otcom a s Najvyššou Božskou Radou Stvorenia a len tak výrazne prispeje k tomu, aby sa na našej Zemi prejavila Veľká evolúcia a Nová realita.

 


Ježiš povedal :


“„Veru, hovorím vám: Ak sa neobrátite a nebudete ako deti, nevojdete do nebeského kráľovstva“ (Ježiš, Mt 18, 1-35)

       Aké sú malé deti? Sú nevinné, žijú výlučne v prítomnej chvíli (neriešia minulosť ani nesnívajú o budúcnosti), nikoho a nič nehodnotia a neposudzujú, neodsudzujú, do všetkého vstupujú so záujmom a s nadšením, bez predsudkov.


       Nad nikoho sa nevyvyšujú ani sebazničujúco neponižujú, oni jednoducho SÚ, nemajú potrebu sa pretvarovať. Ich láska je úprimná, bezpodmienečná a bez vypočítavosti a ich prípadný chvíľkový hnev sa v okamihu rozpustí a už sa k nemu nevracajú späť.
 

 

000

 

 

 

 


Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Blog / Články
Copyright 2012 - 2021 © lieceniesilouducha.sk