!!!POZOR!!! DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA

Úvod !!!POZOR!!! DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA

 

 

 

 

 

 

!!!ZMENA!!! 

 

 

Vracia sa Boží Kráľ Oceánov a morí 

na planétu Zem

 

 

 


S Láskou vám zdeľujem,že

 Mostom Boha Stvoriteľa Nášho Univerza

sa Boží Kráľ Oceánov a Morí 

vracia na planetu Zem,

 

 

ktorý bol oprostený a oslobodený z uviaznutia temných energií od  8. 2. 2018 do dnešného planetárneho času do 29.12.2019.


Týmto Kráľ Oceánov Morí a Riek započne svoju prácu na Planéte Zem, čím stopercentnou istotou chystá očistiťovať ľudstvo planéty Zem od negatívnej studenej energie a tým chystá láskyplné ľudské bytosti Homo Sapiensa pripraviť pre prechod do 5 Dimenzie.


Od teraz každý človek môže očisťovať svojho Ducha a Dušu od studenej energie už priamo cez spirituálny kanál Ježiša, Lásky Milosti Božej a Lásky Božej.

To znamená že čistenie môžu ľudia dosahovať cez modlitbu a meditáciu. 

 

 

 

***** 

 


    Očisťovať a harmonizovať sa môžete naďalej pomocou nasledovnej meditácie : 

 

Odporúčame následovnú meditačnú hudbu :  
Postup :


 •       Vytvorte si vhodné prostredie. Ideálne je, keď zvyknete meditovať na jednom mieste (tento priestor si takto udržuje vyššiu čistotu a ochranu), kde nie ste rušení. Je vhodné zapáliť sviečku, prípadne i vonnú tyčinku (očisťuje priestor od negatívnych energií), môžete si pustiť meditačnú hudbu, ideálne tibetské misy, pomôžu vám lepšie sa napojiť. 


 •    Stíšte svoju myseľ od všetkých myšlienok a snažte sa počas meditácie udržovať bezmyšlienkový stav. Čo najviac sa uvoľnite.


 •      Na začiatku meditácie, v jej priebehu i pri jej ukončení sa pomodlite modlitbu „Otčenáš“.  Modlitba je spojovacím článkom medzi Láskou Božou a vašou Dušou.


 •      Potom sa kanálom spojte s Ježišom, Kryonom, Láskou Milosťou Božou a Láskou Božou a s láskou a pokorou ich poproste o očistenie vašej Duše, Ducha i tela.


 •      Zároveň sa napojte na Zdroj (všeobjímajúca Láska Božia) a prijímajte zlatisté svetlo, ktoré z Neho vyžaruje (nemusíte ho vidieť, stačí keď ho budete vnímať a preciťovať). Týmto zlatistým svetlom môžete s nádychom napĺňať svoje srdce a zo srdca ho vydychovať do celého tela. Takto môžete postupne presvetlovať, prečisťovať a touto láskyplnou energiou preteplovať celé svoje telo a bytie.


 •      Takto sa zbavujete studených nízkovibračných škodlivých energií nazbieraných počas celého dňa od seba (z akýchkoľvek svojich myšlienok) i od druhých, ktoré keď sa nahromadia vám spôsobujú zdravotné problémy i ďaľšie ťažkosti v živote.


 •      Studené nízkovibračné energie škodia našej Duši, ktorá vibruje na veľmi vysokých frekvenciách a nízke frekvencie studenej energie jej škodia a znižujú jej schopnosť pomáhať nám v každodennom život vytvárať pre nás väčšíe dobro.


 

 

 •      Na záver meditácie poďakujte a požehnajte Ježišovi, Kryonovi, Láske Milosti Božej a Láske Božej za ich pomoc.


 •      Podmienkou je prijatie Boha do svojho vlastného srdca a prijatie pomoci od božských bytostí. Intenzita očistenia závisí veľmi od vlastného každodennného aktívneho úsilia o vnútornú duchovnú čistotu a premenu celého svojho postoja a prístupu k sebe, k celému svojmu bytiu i všetkému, čo je stvorené.

 •  

 •     Je veľmi dôležité, aby ste sa počas celého dňa usilovali o udržovanie stavu v milosti Božej, to znamená bytie v stave bezpodmienečnej lásky, v stave bez posudzovania a hodnotenia akéhokoľvek človeka (ani seba samého) alebo akejkoľvek situácie pozitívne či negatívne, v stave bez odporu, bez hnevu.

 •  

 •      Je potrebné rozširovať svoju lásku a prijatie vedome do všetkých oblastí svojho bytia a života a zbavovať sa zlých návykov, negatívnych myšienkových vzorcov, akýchkoľvek závislostí, pripútaností k čomukoľvek a komukoľvek, rôznych pochybností, úzkostí, strachov a smútku z akejkoľvek straty. Potrebné je v každodennom živote upriamovať svoju pozornosť na udržiavanie svojej vnútornej harmónie a pokoja za každú cenu, aby sme mohli byť v láskyplnom spojení so svojou Dušou aj v prípade vonkajších útokov, problémov, konfliktov a strát.

 •  

 •     Je dôležité prestať sa stotožňovať s tým, keď nás ľudia okolo nás negatívne hodnotia a prestať sa zameriavať na vonkajší svet a jeho premenlivé dianie.


 •      Nápomocná vám počas dňa môže byť nasledovná mantra: „Boh ma doprevádza na mojej ceste k dokonalej láske“. Veľmi účinný spôsob je použiť túto mantru k celkovej očiste pri počte 9 x 9 x 9 (729 krát), čo môže trvať približne 30 až 50 minút v zotrvaní v meditačnom stave.

                        S láskou Katalin Pompoš (Katka Pohronská)
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Blog / Články
Copyright 2012 - 2021 © lieceniesilouducha.sk