ŠKOLA DOTYKU DUCHA A DUŠE

Úvod KTO SOM ?

 

 

 

 

 

 

 


Katarína Pohronská SAKHOM

Rodená Pompos Katalin

 

 

 

          Som oprávnená zástupkyňa Boha Nového Univerza na Planéte Zem  poverená Božími duchovnými bytosťami - Ježišom, Bohom Lásky Božej i Bohom Lásky Milosti Božej pripraviť TÍM ľudí pre prechod do 5.Dimenzie i s ich fyzickým telom.


Dôležitá informácia !


Mostom BOHA STVORITEĽA NÁŠHO UNIVERZA  som sa ešte opýtala, že pre vieruhodnosť k tejto informácii čo mám ešte pripísať čitateľom.

BOH STVORITEĽ svojím MOSTOM odpovedal, že NIČ !

                                   ***** 

         Dôkazom budeš ty, keď ťa uvidia na

           POSTE BOHA NOVÉHO UNIVERZA

                             

                                   *****         Tento tím pripravujú Božie bytosti cez môj Spirituálny Kanál individuálne. Celá príprava láskyplného človeka spočíva vo vyčistení jeho Esencie Karmy, Spirituálneho Kanálu cez 18 božských úrovní až po vyčistenie najvyššej úrovne - Úrovne Osvietenia.


                                   *****

                       

          Individuálna ľudská bytosť je takto pripravená pre vstup do vyšších vibračných Úrovní 5.Dimenzie pod vedením Ježiša a ďaľších Božích bytostí.

         Táto príprava spočíva v kultivácii vedomia človeka a vo  vyčistení Ducha a Duše od znečistených negatívnych nánosov pod vedením Božích bytostí.

         K tomuto cieľu ma viedli Svetelné bytosti a Vyššie Ja už od roku 1992, keď som už vtedy hľadala hlbšiu príčinu problémov a chorôb ľudí.                                                                    

                Po dlšom pôsobení a hľadaní východiska

 som zistila, že zámerom mojím už nemôže byť na prvom mieste rýchle odstránenie chorôb a bolestí u ľudí, ktoré bolo v tom čase bežne už zaužívané.

 

         Z môjho vnútorného pocitu som cítila a vedela, že musím založiť školu Dotyku Ducha a Duše, kde by získali základné duchovné vedomosti o príčinách rôznych problémov, chorôb a nakoniec ako im čeliť a predchádzať. 

 

         Zaumienila som si, že, zámerom mojím by  malo byť v prvom rade hľadanie prvotnej príčiny a problému každého ochorenia. Preto od začiatku môjho pôsobenia nebolo na prvom mieste liečenie choroby ako takej, pretože po jeho zdanlivom odstránení sa po určitom čase znovu vracala i keď v inej forme, ale niekedy i väčšou intenzitou.

          Príčinu som hľadala v zatlačenej Božej Duši človeka, pretože som práve v Duši uvidela tú pravú príčinu všetkých ľudských problémov. K pochopeniu ľudských problémov mojím klientom  veľmi pomáhala i škola Dotyku Ducha a Duše, ktorú som viedla už od roku 2010 a intenzívne prebiehala až do roku 2017.


Študenti, ktorým nešlo iba o odstránenie akéhosi problému, alebo zápalu v tele, ale, ktorých zaujímalo i získanie vyššieho duchovného vedomia, pokračovali v hlbšom poznaní vlastnej Duše i Ducha, a kultivácii svojej mysle až dodnes, kedy sa píše rok 2018. 


        Liečenie Duše človeka, ktorý žil svoj život 20-50 rokov v spoločnosti neuznávaného Boha  -v socialistickej spoločnosti - však vyžadovalo obrovskú trpezlivosť, psychologickú znalosť a hlbokú Božiu vieru a lásku k tomu,


        aby som dokázala spojiť Dušu človeka často s tvrdošijnou nepoddajnou mysľou človeka s takmer nepoznanou jeho Dušičkou, zatlačenou v kúte srdca  chorého človeka.


         Moji klienti s menšími , alebo i vážnejšími problémami sa pravidelne zúčastňovali na školeniach Dotyku Ducha a Duše, kde sami spoznali, že vyliečenie ich chorôb a problémov spočíva v kultivácii svojej mysle a prijatia svojej láskavej Božskej Duše za svojho živiteľa, liečiteľa a jeho vodcu v každodennom živote. 


         Samozrejme, že sa našli klienti, ktorí tvrdošijne chceli hneď výsledky bez vlastného pričinenia, bez zmeny ich myslenia, ich hnevu, pochybností a zmeny dlhodobých negatívnych návykov a šablón v ich správaní a pripútaností k hmote v tejto vyspelej spoločnosti. 


       Najviac sa pripútanosť k rôznym ľudským návykom vyplavila zo záznamov Duše, až keď som prešla z čistenía Duše pomocou Vyššieho Ja na vyššiu Úroveň čistenia Duší, a to Karmickou Duchovnou Radou. 


       Neskôr ma Svetelné bytosti viedli na čoraz vyššiu a vyššiu úroveň čistenia Duše človeka až na Úroveň AKÁŠE- Kozmické Vedomie /kde sú  záznamy životov všetkých ľudí, čiže stvorených Božích Duší od ich stvorenia Stvoriteľom Nášho Univerza až dodnes/.


 

       Až na tejto úrovni som už mohla načrieť do najhlbšieho žriedla príčin všetkých chorôb a problémov ľudskej Božej Duše.

       Tu ma však už viedli najvyššie duchovné bytosti - Božské bytosti 3. Dimenzie pod vedením Boha Stvoriteľa Nášho Univerza, Lásky Božej, Lásky Molosti Božej a Ježiša. 

       Až na tejto Úrovni som dostala oprávnenie a úlohu od Božích bytostí pripravovať ľudské bytosti do 5.Dimenzie.

      A tak, ako som postupovala, ma Ježiš, Láska Božia, Láska Milosť Božia a Bohovia príčin a následkov posúvali na vyššie a vyššie energetické spirituálne úrovne vedomia.

       Postupne po roku 2012, ale hlavne po roku 2014 ma viedli a učili dokonale čistiť klientom Esencie Karmy, Spirituálne Kanály nielen Duše, ale aj ich vlastného Božieho Ducha.

      Pomaly, ale istou duchovnou zodpovednosťou som so študentmi prechádzala od najnižžších úrovní - avšak už na Destináciách Vyššej Božej Moci - až po 18 Úroveň Božej Moci - za ktorým už nasledovala iba Úroveň Osvietenia Ducha. Podotýkam, že táto úroveň Osvietenia a čistoty Ducha - Duše sa rovná úrovne realizovaných nanebo stúpených bytostí - zatiaľ však uviaznutých v ľudskom tele.

       Pokiaľ je Duch človeka vyčistený od karmických záznamov, tak jeho Duša v srdci človeka prináša do jeho života obrovskú zmenu. Odstránením všetkých negatívnych  programov Ducha a Duše z minulých životov od rôznych kliatieb, pomstiev Božieho Zákona a strachov z nespočetných hrôz a krutostí v minulých životov sa touto očistou Duša človeka konečne môže oslobodiť z oprát a uviaznutí,

ktoré jej bránili žiť slobodný, zdravý, krásny a šťastný ľudský život.


       A nakoniec - títo klienti - alebo, " Študenti", tak ako ich volajú Božie bytosti,

ktorí

          vydržali hlboké vyčistenie

                     Duše i Ducha  


 

sú už dnes zaradení Ježišom, Láskou Božou a ďaľšími Božími bytosťami jednoznačne do Tímu Tvoriteľov 5. Dimenzie v Novom Univerze.

       Tím tvoriteľov bol limitovaný s počtom prihlásených mierumilovných ľudí pre prípravu tvoriteľov životných podmienok v predstihu pred príchodom ďaľších ľudských bytostí z 3.Dimenzie do 5.Dimenzie.


      Ľudské božie bytosti sa určujú Ježišom a ďaľšími Božími bytosťami z Planéty Zem, ale i z ostatných Planét, ako Androméda, zo Súhvezdia Lýry, i z Planéty Mu, kam sa ľudské bytosti rozpŕchli po ich duchovnom páde z vyšších vibračných úrovní než sú teraz.


       Pod vybratými ľudskými bytosťami do 5.Dimenzie sa rozumie to, čo Ježiš vyhlásil pred 2000 rokmi, keď ľuďom zdôrazňoval, že len ten prejde do božieho príbytku, kto Boha a Ježiša bude milovať - len ten prejde do Božieho Kráľovstva. 


       V 5. Dimenzii, sa každému z Milosti Božej navráti plný počet vlákien DNA na pôvodných

12 párov vlákien DNA, z dnešných aktivovaných a využívaných iba 2 párov DNA.

       

       Spomenuté postupy očistenia Ducha a Duše  sú veľmi dôležitou prípravou pre ľudskú bytosť, ktorá má vykonávať prípravné práce 


5.Dimenzii, pretože po vyčistení sa človek a jeho Duch s Dušou dostávajú na vyššiu úroveň vedomia ľudskej bytosti, akého ho Boh stvoril.   / spomeňme si úroveň ľudského vedomia v Atlantíde /.         Naše ľudské vedomie a schopnosť

Ducha a Duše boli násilným zásahom do ľudského DNA inými entitami veľmi ponížené a znečistené následkom odobratia 10 párov vlákien DNA a vystavené eóny životov stupidným nástrahám temných síl.
A PRETO DO TOHTO TÍMU MÔŽU SA

PRIHLÁSIŤ IBA ĽUDSKÉ

BYTOSTI-TEDA ĽUDIA, KTORÍ SÚ ASPOŇ ČIASTOČNE DUCHOVNE ZRELÍ NA TO, ABY DOKÁZALI PRIJAŤ CHYSTANÉ BOŽIE ZMENY

NA PLANÉTE ZEM.

TÚTO ZMENU SPOMÍNAL I JEŽIŠ UŽ PRED 2000 ROKMI ŽE TÁTO

CHVÍĽA ČOSKORO NASTANE.

ON VŠAK 5. DIMENZENIU NAZVAL

KRÁĽOVSTVOM NEBESKÝM. TEN ČAS

UŽ PRÁVE PRICHADZA A JE

TAKMER ZA DVERAMI.

 

 

 

 

 

            Takto pripravení ľudia majú tvoriť TÍM študentov, ktorí sa majú  podielať už teraz v predstihu na príprave životných podmienok pre príchod ostatných ľudí do 5.Dimenzie  z Planéty Zem, ktoré nastane v nasledujucich rokoch určených

Bohom Stvoriťelom Nášho Univerza.

 


Hore uvedená  správa je napísaná na začiatu roka 2017.

 

000
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Blog / Články
Copyright 2012 - 2021 © lieceniesilouducha.sk