ŠKOLA DOTYKU DUCHA A DUŠE

Úvod AKO PRACUJEM - ČASŤ PRVÁAKO PRACUJEM - ČASŤ DRUHÁ


AKO PRACUJEM - ČASŤ DRUHÁ


      Naliehavo som túžila klientom vysvetliť príčinu ich chorôb, ktorou je najmä uviaznutie v nespokojnosti, hneve, totálnom neprijatí toho, čo v živote zažívajú. Len s ťažkosťami dokázali porozumieť skutočnosti, že odmietaním Vyššej Božej moci a Vôle v spojení s neprijatím vlastnej Duše sa v ich živote môžu diať veľmi bolestivé a nevídané veci.

MOJE SPOZNÁVANIE ÚLOHY DUŠÍ

     Vyššie Svetelné bytosti ma viedli stále hlbšie a hlbšie k obsiahnutiu problematiky pôsobenia Duše v našom fyzickom tele i v každodennom živote. Poznávala som obrovskú úlohu Duše ako totálneho zabezpečovateľa všetkých základných i vyšších potrieb človeka na všetkých úrovniach jeho bytia a života.


     V roku 2015 mi bol poskytnutý z Milosti Božej vstup do Akáše - Planetárneho Informačného Systému, kde Duša každej ľudskej bytosti má uložené záznamy z jej evolučného vývoja, jej pozitívnych i negatívnych zážitkov zo všetkých predchádzajúcich životov. 


      Poskytovanie liečebnej terapie duchovnými bytosťami (duchovné bytosti) na tejto úrovni je naprosto dokonalé. Jedine odtiaľto - z tejto úrovne je možné vyliečiť a navždy vyriešiť prapôvodnú príčinu problémov a programov, ktoré človeka ovládajú v súčasnom živote.


      V spomínaných najvyšších úrovniach Ducha človeka sa nachádzajú korene jeho problémov - a tieto si môže Duch človeka prenášať cez množstvo svojich inkarnácií až dodnes.

 

 

 

 Vďaka


 

      Z týchto programov a ťažkostí sa môže Duch oslobodiť iba prostredníctvom inkarnovanej Duše človeka (vzťah Duša - Duch).  Od človeka pritom očakáva prijatie - to znamená prijatie skutočnosti, že človek sám je Duch a Duša a nie hmotné telo. Až potom môže človek dosiahnuť pravé pochopenie svojho duchovného pôvodu a napokon oslobodenie sa zo svojho problému.


     Takéto oslobodenie môže trvať Duchu aj niekoľko sto až niekoľko tisíc inkarnácií.  Negatívna karma a programy spútavajúce Ducha a Dušu človeka mu totiž priamo zväzujú možnosť vytvárania dobra vo všetkých oblastiach jeho života, a častokrát i veľmi spomaľujú a sťažujú duchovný rast v jeho individuálnej evolúcii.


     Vďaka Milosti Božej, ktorá mi umožnila pomocou Ježiša, Kryona, Lásky Božej a ďaľších božích bytostí očistiť  Dušu a Ducha človeka, a tak mu pomôcť rýchlym a lukratívnym spôsobom úplne sa oslobodiť od celej Esencie Karmy a nevyriešených programov  jeho Ducha, je možné už teraz dosiahnuť oslobodenie veľmi rýchlo v rámci tejto inkarnácie.


DNEŠNÝ ČLOVEK A MEDITAČNÉ PRAKTIKY

     Súčasný človek nie je schopný dostať sa ani pomocou intenzívnych meditačných praktík do najvyšších úrovní svojho Ducha, kde sú zaznamenané jeho karmické chyby a programy tak, aby sa z nich mohol oslobodiť sám.


     Do zavŕšenia prechodu do 5. Dimenzie, čiže doslova do vstupu do Kráľovstva nebeského, by to už ani nestihol. A preto, že božským svetelným bytostiam na nás veľmi záleží, poskytujú nám božskú pomoc z multidimenzionálnych úrovní Božského hypervedomia. 

 


TERAPIA

     Terapia je poskytovaná pomocou Lásky Božej, Lásky Milosti Božej, Ježišom, Kryonom a ďalšími Božími bytosťami. Ich láska je dokonalá, bezpodmienečná a ochotná liečiť každého bez rozdielu. Je však potrebné, aby človek túžiaci takto dosiahnuť oslobodenie v prvom rade prijal svoju Dušu a Boží Zákon do svojho života.


     Pri individuálnych terapiách pracujem so Silami Božej Milosti z úrovní všadeprítomného Božského Hypervedomia. Je naozaj na každom jednom z nás a na našom najväčšom snažení, aby sme dokázali uveriť takýmto silám, ktoré za správnych podmienok prijatia vedomím človeka, v pokore a uznaní Božej lásky a sily, naozaj dokážu vyliečiť všetko.

 
BOŽIE SILY

      Vo Vesmíre existujú Božie sily,  ktoré majú neobmedzené možnosti z hľadiska všeobjímajúcej lásky a z nášho ľudského pohľadu až neuveriteľnú ochotu nám pomôcť.


      Vysokofrekvenčné energie Božej Lásky pôsobiace výlučne skrz našu Dušu dokážu rýchlosťou svetla vyliečiť a obnoviť nielen poškodené orgány, ale i všetky telesné a tvorivé sily.


      Odstránia a premenia negatívne energie na pozitívne a obnovia, alebo i nahradia poškodené bunky a orgány. Doslova vymažú aktívne blokujúce programy i programy budúcich ešte spiacich ochorení a rôznych iných životných ťažkostí, ktoré sú uložené v Akašických záznamoch Duše i Ducha prakticky od prvej zaznamenanej inkarnácie Ducha.


      Touto doslova obrovskou očistou Duše i Ducha pomocou Lásky Milosti Božej sú klientovi prečisťované všetky nežiaduce bloky a programy, ktoré spôsobujú utrpenie počas všetkých jeho inkarnácií a aj v súčasnom živote.


      Človek skutočne následky svojich chýb spôsobených vlastnou nevedomosťou a neskúsenosťou musel odstraňovať tým, že ich prežíval vo fyzickej realite, a to často skrz menšie či väčšie náročné životné skúšky.


      Človek sa rodí s už vopred naprogramovaným cieľom svojej Duše vyriešiť doteraz nevyriešené a nepochopené chyby z predošlých životov. Takto prežíva ciele oslobodenia svojej Duše z úrovne svojho nevedomia často i celý život, ponorený v ťažkostiach a pritom nerozumejúc pravej príčine a zmyslu svojich trápení a chorôb.


                                           *****


SPOLOČNOSŤ SO ZAHMLENÝM DUCHOVNÝM ZRAKOM

     Súčasná spoločnosť so svojou rozvinutou hmotnou základňou a nespočetnými lákadlami úmyselne človeka odvádza od pravého cieľa pre ktorý sa zrodil, ktorým je oslobodenie jeho Duše i Ducha. 


     Už v literných školách učia žiakov zameriavať sa hlavne na hmotu a podporujú  v ňom presvedčenie, že i on je len obyčajnou hmotou - pominuteľný človek z mäsa a kostí v tomto jedinom živote po ktorom  skončení už neexistuje ďalšie pokračovanie života. A týmto presvedčením žije obrovské percento populácie zrodenej na Zemi.


      A preto sa snažia zveľaďovať svoje pominuteľné hmotné ciele a svoj osobnostný rast, ktorý je dnes často mylne zamieňaný za duchovný rozvoj. A preto sa človek snaží niekedy dokončiť i dve vysoké školy, absolvovať veľké množstvo kurzov s nádejou, že bude vynikať a dosahovať najvyššie ciele v tejto spoločnosti.


      Pričom v skutočnosti sa má len spojiť so svojou Dušou a rozpomenúť sa na svoje Božské kvality, čím by objavil a mohol realizovať aj tie najvyššie ciele svojej existencie, ktorými sú pravda, sloboda, láska, pokoj, radosť, šťastie a hojnosť vo všetkých oblastiach jeho bytia.


     Človek sa v úplnom odpojení od svojej duchovnej podstaty a zabudnutí pravej príčiny svojho zrodenia do ľudskej telesnej formy dostáva potom v každodennom živote do odporu voči mnohým aspektom svojho života namiesto toho, aby všetko čo mu jeho Duša predkladá v podobe skúseností s láskou prijímal a transformoval mocou svojho Ducha.


     A práve kvôli tomuto hrubému neprijatiu s pokorou a láskou všetkého a každého koho  v živote postretne trvá oslobodenie jeho Ducha neraz i niekoľko tisíc životov.  

 Pri priamom channalingu z Akaše

 

 

 

 

 

 

000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Blog / Články
Copyright 2012 - 2020 © lieceniesilouducha.sk