Stvorenie DUCHA

Úvod DOTYK DUCHA A DUŠE

STVORENIE DUCHA A JEHO EVOLÚCIA
 

        Duša človeka je Bohom stvorená z vlastnej energie svetla a lásky. Po stvorení prebývala v blízkosti Boha, v „Rajskej Záhrade“, ponorená v bezpodmienečnej láske a v jednote s Bohom. Nič iné nepoznala.

 
        Cieľom každej Duše je získavať skúsenosti, učiť sa a rásť na všetkých úrovniach vedomia, aby získala vedomosti o celom Univerze, a aby všetko to, čo sa naučila v blízkosti Boha uviedla do praxe.

       Pretože pokiaľ by  nevyužila na fyzickej úrovni  to, čo sa naučila v Raji, bolo by to pre ňu bezcenné, nenadobudla by potrebné uvedomenie, silu a skúsenosť, nespoznala by hodnotu a moc lásky, a nemohola by sa teda neskôr zúčastniť na tvorbe Nového Univerza.

 
        To sa deje len cez nepretržitý proces učenia. Duša sa učí a študuje, aby sa napokon stala súčasťou Veľkého Ducha, Najvyššieho Stvoriteľa a  splynula s ním. 


        Boli sme teda vytvorení ako duchovné bytosti, ako nedielna časť vedomia BOHA NÁŠHO STVORITEĽA ktorý je absolútne dobro.

Dysfunkčné faktory – rôzne programy boli naprogramované do každej Duše tak, aby mohla byť vytvorená rozdielnosť a jedinečnosť jednotlivých bytostí – v opačnom prípade by bola Duša iba vo vedomí DUCHA a bola by len jeho klonom.


       Vloženie dysfunkcie poslúžilo ako prostriedok k tomu, aby každá Duša mohla prežiť a vyjadriť svoju vlastnú jedinečnú cestu. Každá Duša – duchovné telo je nezávislým vyjadrením JEDNOTY. A strata videnia Boha – DUCHA slúži tomu, aby Duša sama vyhľadávala svoju vlastnú cestu hľadania pomocou učenia a zažívania.


 

        V skutočnosti však Duša nemôže byť ani nikdy nie je oddelená od BOHA - DUCHA a tak ani

bytosť by nikdy nemala zabudnúť na Boha - svojho Stvoriteľa.  

                                    
 

000Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Blog / Články
Copyright 2012 - 2021 © lieceniesilouducha.sk