ŠKOLA DOTYKU DUCHA A DUŠE

Úvod ASPEKTY KULTIVÁCIE DUCHA ČLOVEKA

 

 

DOVOĽTE SAMI SEBE BYŤ SVETLOM


A DOTKNITE SA SVOJHO BOHA PROSTREDNÍCTVOM SRDCA, DUCHA A DUŠE


     Tak, ako sa človek nediví tomu, že existuje voda, ktoré Boh vytvoril, pričom je to naozaj zázračná vec bez ktorej sa nezaobídeme ani jeden deň, tek sa človek nemá diviť ani iným zázrakom, ktoré Boh učinil, alebo by mohol učiniť. Človek sa má snažiť pochopiť prečo žije, aký má zmyseľ jeho žovot, akou cestou a kam má smerovať.

      Ale tiež má pochopiť i to, že veci okolo neho sú tiež čisté Božie činy, že všetko kde ľudia žijú, je vlastne jeden veľký Zázrak a že tie zázraky nie je treba chápať ako nadprirodzené úkazy, ale že to všetko činí Boh, pretože je neustále s nami.

     Človek si má uvedomiť, že to čo činil Ježiš je stéle živé a aktuálne a že všetko čo činil Ježiš sú činy a vôľa Božia. Boh je nad všetkým a nie rozum, ktorý si človek vyvolil za jeho vládcu.

      Človek, ktorý toto pochopí, bude môcť činiť rovnaké zázraky ako činil Ježiš. Druhý príchod Ježiša na Zem je preto iba iluzorný a pre veľa ľudí totálne zavádzujúci.


       Druhý príchod Ježiša na Planétu Zem je v skutočnosti myslené v  zmene myslenia každého človeka, prijatia Boha a Duše vo vlastnom srdci, čím sa každý z nás automaticky stáva Kristovským-Ježišovým vedomím, čím každý človek môže cez Božiu lásku, silu a vôľu činiť Zázraky ako Ježiš. 

      Je dôležité vedieť, že Ježiš bol úplne obyčajný človek a silu a energiu ktorú mal bola od Boha, ale, pretože mal Božie poslanie, mohol toto poslanie splniť iba s pomocou Božej vôle. Ježiš názorne ukázal silu viery v Boha a opakoval znova a znova, že on sem prišiel preto, aby s ním Boh učinil zázračné uzdravenia a tak dokázal, že Boh naozaj existuje.

     Ukázal, že pokiať ľudia majú vieru v Boha, tak táto silná viera ich uzdraví, pretože s vierou v Boha je možné činiť všetko i zázraky nám zdajúc sa nemožné. Tá sila, ktorú mal Ježiš bola od Boha a bola nekonečná, obrovská, absolútna, ktorá je schopná naprosto učiniť všetkého i dnes, pretože je stále s nami, ibaže tú silu musí každý v sebe nájsť. Ježiš po uzdravovaní ľudí vždy poďakoval za energiu, ktorú mu Boh poskytol.

      Mnoho ľudí túto Božiu silu akoby nechceli cítiť, vnímať ani prijať. Je to však veľká chyba a omyl, za ktorý skôr či neskôr budú niesť veľké následky.

      Prostredníctvom zmeny vášho pohľadu na osobnú Božskú existenciu si budete môcť postupne vybudovať vlastnú realitu a budete môcť hýbať Ohniskom svojho  vedomia a tak prispieť i k zmene Univerzálneho vedomia celého ľudstva.


Postupne si uvedomíte, že


ABSOLÚTNOU HYBNOU SILOU UNIVERZA

je


PRAVDA    LÁSKA    SLOBODA 


Dovoľte si sami sebe byť SVETLOM, ktoré sa bude šíriť VESMÍROM.

 

 

 

               

 

 

          I z malej viery môže vzniknúť viera veľká! Viera siedmych ľudí sa dá preniesť na tisíce ľudí rovnako čistá, pravdivá a hlboká ako u prvých siedmych ľudí.

     Stačí, aby jeden poučil druhého človeka, aby mu všetko vysvetlil a viera sa rozmnoží rovnako, ako Ježiš vierou rozmnožil kúsok chleba a nasýtil s tisíce ľudí. Presne takýto kúsoček Božej viery má každý človek v sebe.

      Je to Zlomok Esencie Božkej Viery, je to Božská Iskra, ktorá stále Svieti i na ceste k svojmu Duchu i po opustení ľudského fyzického tela, aby si na chvíľu oddýchla pred ďaľšou novou chystanou inkarnáciou. 

       Božská Iskra je v srdci každého človeka a záleží na človeku, či sa tá Iskra rozhorí v plameň, alebo nie.

Ľudia sa často bránia láske k Bohu, ba dokonca sa za ňu aj hanbia, že je to nemoderné.

       Keď ľudia popierajú Boha nemôžu čakať, že im Boh bude pomáhať v živote. Boh síce s nimi bude, ale nemôže im svoju lásku vnucovať. Boh čaká na prebudenú a človekom prijatú Dušu aj tisíce rokov, pretože Boh každému dal slobodnú vôľu a tak záleží iba na človeku či v Boha verí, alebo nie a či Iskierku Božiu v svojom srdci nájde  či nie.

       Božia Pravda je však taká, že  napokon každý človek tú svoju Iskru v srdci nájde a skôr či neskôr  napokon spočinie v neprekonateľnej láske  Božieho náručia.

 

 

 

000

Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Blog / Články
Copyright 2012 - 2021 © lieceniesilouducha.sk