ŠKOLA DOTYKU DUCHA A DUŠE

Úvod AKO PRACUJEM - ČASŤ PRVÁPREMENA ŠTUDENTOV ŠKOLY DOTYKU DUCHA A DUŠE

Listy a výpovede študentov

Ich premena po absolvovaní

ŠKOLY DOTYKU DUCHA A DUŠE


VÝSLEDKY

OSLOBODZOVANIA DUCHA A DUŠE SÚČASNE S VEDOMOU

KULTIVÁCIOU MYSLE A POSTOJOV ŠTUDENTOV POD LÁSKYPLNÝM VEDENÍM POMPOŠ KATALIN  - KATARÍNY POHRONSKEJ 

viedli k totálnej premene života študentov, ktoré boli a sú zároveň zárukou pre vstup do 5.Dimenzie.


 


 

         Sadnite si do lavíc Tejto školy a učte sa. Nech každá bunka Vášho tela využije túto možnosť a teší sa spolu s Vašou dušou. Konečne je tu návod, ako prežiť v láske, šťastí, zdraví a harmónii. Ako nevytvárať žiadnu negatívnu energiu a ani emócie, ktoré nám škodia. Ako sa ubrániť tomu zlému, čo je pre nás pripravené. A ako zvládnuť chorobu nášho fyzického tela či neúspech v našom živote. Keď pochopíte Vaše učivo a všetko dokážete premeniť na energiu lásky, uvedomíte si Vašu vnútornú silu, ktorú má každý z nás v sebe. Je to dar od BOHA.

 

 

 

Ďakujeme Katalin

 

Milan, Blanka a Andrej

 

 


 

MICHAELA


         Chcem sa ti poďakovať drahá Katalin, tebe i Láske a Milosti Božej, Ježišovi i Kryonovi i najdrahšiemu Stvoriteľovi....za 18 mesiacov odkedy som k tebe prišla na liečenie, kedy som bola vo veľmi náročnej životnej situácii, sa moje celé bytie zmenilo od základov.


         Našla som vďaka tebe lásku a slobodu, oslobodenie od toho, čo ma blokovalo a zväzovalo a nesmierny dar – a to možnosť pocítiť svoju Dušu a skrz ňu ešte intenzívnejšiu lásku k Stvoriteľovi a ku všetkému čo je stvorené.

Dokážem teraz prijímať seba i všetko čo JE neporovnateľne viac ako tomu bolo predtým. Po dosiahnutí úrovne Osvietenia mojej Duše i Ducha sa mi otvorilo jasnocítenie a silná vnútorná predvídavosť.


         Okrem toho, podobne ako mnohí ďaľší čo sa u teba liečili dosiahla som oslobodenie od nutnosti jedenia a dokážem sa pránicky stravovať (dopĺňané o 2 - 3 banány denne), pričom mám omnoho viac síl než predtým. I môj zlý zdravotný stav sa zmenil, dnes už nebývam vôbec chorá. Ďakujem ti za trpezlivé a láskyplné sprevádzanie a pomoc, kedy keď som aj mnohokrát padala v snahe udržať láskyplný vnútorný postoj, ty si vždy s rovnakým veľkým nasadením povzbudzovala, vysvetľovala mi Učenie školy dotyku Ducha a Duše ako i to, kde robím chyby.


          Sama si nám bola príkladom, nikdy si nezaváhala, tam kde bolo treba vedela si byt pevná v postojoch a rázna, ale vždy sme z teba zároveň cítili tvoju lásku a nechýbal ti nikdy humor, veľa sme sa spolu nasmiali.


          Na rozdiel od mnohých iných duchovných učiteľov ty si nám odovzdávala celé svoje poznanie, a zasadzovala si sa o to, aby sme sa mohli dostať na tvoju úroveň duchovného poznania i sily. 

Nech bolo čokoľvek, nikdy si nikomu neodmietla pomoc. Nerobila si rozdiely, nikoho si neuprednostňovala pred iným. Každý bol pre teba rovnako dôležitý. Neustále si pracovala, nemajúc nijaké nároky na vlastný osobný život. Túžila si iba po jednom, priviesť ľudí skrz spojenie s vlastnou Dušou k Bohu a k oslobodeniu svojej Duše i Ducha.


          Ďakujem aj za pomoc so synom, ktorý sa zmenil na nepoznanie, napriek veľkým ťažkostiam, ktoré ho zmenili postupne na anjela.

Si pre mňa skutočne príklad najväčšej odvahy, oddanosti, vernosti i lásky k Bohu.                                                                                                                                                                                                                     S láskou, tvoja Michaela

 

LADISLAV


         Kým som sa odhodlal zavolať Katke, trvalo mi to dlho. Dostal som sa až do bodu, keď ma nebavil život, keď som sa netešil na zajtrajší deň, keď všetko, čo som robil, mi prestalo dávať zmysel. Stretával som sa však s ľuďmi,  ktorý v tom čase chodili ku Katke. Priznávam, že som ich rád počúval, ale považoval som všetko, čo hovorili, za ďalšie bláznovstvo v dlhom rade bláznovstiev, ktoré život prináša. 


        Jasne si pamätám na myšlienky, ktoré som mal hlave: zase jedna ďalšia blbovina. Čári-mári, ako aj pred tým. Ale raz prišiel čas, ja som zodvihol telefón a poprosil Katku, či by mi pomohla niečo urobiť s mojou dušou.


        A tak to celé začalo. Krôčik po krôčiku, najprv som začal chodiť individuálne a začal som sa  dozvedať o svojej duši veci, ktoré som netušil. Vôbec som tomu nechcel veriť, ale postupne všetko do seba začalo zapadať a dávať zmysel.  Lenže nešlo tak rýchlo, ako som si myslel, vôbec to nešlo tak ľahko. Len čo sa jedna vec podarila prekonať, otvorila sa ďalšia a ďalšia. Zrazu som mal pocit, že sa otvorilo nekonečno.


        Často sa mi stávalo, že veci , ktoré som už považoval za uzavreté, sa mi znovu vrátili a padol som v nich. Často som počúval od Katky, že už mám konečne opustiť tú "stupidnú"  myseľ a sústrediť sa na svoju dušu. Takto mi hovorila: všetko, čo potrebuješ, tvoja duša vie. Nauč sa ju počúvať. Pre mňa bolo ťažké aj to, že som nič necítil, keď ma s pomocou svetelných bytostí čistila.


         Závidel som tým, ktorí sú vnímavejší a cítia.  Mne zostávalo len veriť, čomu som predtým neveril. A tak, ako ma prestalo bolieť srdce, ktoré mi išlo vyskočiť z hrude, tak ako ma prestala bolieť ruka, ktorú mi Katka s bytosťami vyliečila,  ako mi začali pomaly rásť vlasy na mieste, kde som ich nemal 40 rokov, tak sa aj pomaličky upokojovala moje vnútro a začal som brať vážne to, čo sa so mnou začalo diať.


         Všímal som si, že aj ostatným okolo mňa sa menia životy. Začal som sa u Katky fyzicky cítiť dobre a začal som cítiť, že je to vplyvom prítomnosti svetelných bytostí, keď ma čistia, keď sú tam s nami. Tak, ako som bol necitlivý ako poleno, tak som začal cítiť prítomnosť iného sveta. To však bol iba stále len začiatok.

   

         Minulosť, minulosť z dávnych životov a všetko, čo sa mi udialo vedome aj nevedome, ma

sťahovalo stále dolu. A tak nezostávalo nič iné, len prosiť, aby ma ťahali ďalej, aby mi Katka pomáhala a  prekračovať hranice, o ktorých som ani len netušil. Bolo to naozaj ťažké, ale zároveň  neodolateľne vťahujúce. Práca na duši a napredovanie ma začali naozaj baviť.


         Prestal som mať strach z momentov, keď som niečo nezvládol, lebo Katka  má vždy s láskou potiahla o krok ďalej. Naučila ma, že všetko je len skúsenosť a netreba v sebe zbytočne živiť pocit viny.  Naučila ma odpustiť sebe a odpustiť ostatným. To bolo vlastne najťažšie. Vinil som seba aj druhých zo všetkého možného. Hneval som sa za nezvládnuté vzťahy, za ublíženia... Katka mi vysvetlila, že duše si len napĺňajú program, ktorý sa rozhodli zvládnuť v živote a navzájom si hrajú úlohy.


         Lenže odpustiť nie je vôbec ľahká záležitosť a odpustiť sebe už vôbec... To naozaj trvá. Najčastejšie zo všetkého mi Katka pripomínala, že mám prestať posudzovať. Že je to úplne zbytočné a veľmi si tým škodím...


          Po čase sa mi zmenil vzťah s matkou, sama prišla za mnou a vyjadrila mi veci, ktoré ma boleli celé roky. S ľuďmi, s ktorými som sa doslova nenávidel, som si dokázal vytvoriť normálny priateľský vzťah. Dlho som napríklad nevedel prestať fajčiť. Hulil som jak Turek. A dosť ma to hnevalo, že si neviem s tým poradiť. Keď som aj prestal, po pár dňoch som fajčil znova. Katka mi povedala, že sa pre to nemám trápiť. Že príde čas a prestanem. Tak aj bolo. Zrazu som si raz uvedomil, že keď si nezapálim, nič tým nestratím. Žiadne náplaste a odvykacie kúry...


         A tak po roku práce, učenia sa u Katky som zacítil, že moja duša sa teší, že sa teším z tohto života, že som.., úplne som sa odovzdal kráčaniu vpred. Prestal som mať strach z budúcnosti .


        Škola Dotyku Ducha a Duše zmenila vo mne pohľad na mnohé veci... medzi najdôležitejšie patrí nazeranie na hodnoty a chápanie významu slova sloboda. 

       Za významnú hodnotu v tomto hrubohmotnom svete považujem peniaze. Za peniaze v tomto svete možno kúpiť všetko, okrem lásky a slobody.  Dnes si myslím, že päťstoeurovkanemá vyššiu hodnotu ako spadnutý list zo stromu.


     Ten list totiž pochádza zo živej bytosti. Pri pohľade na dušu sú peniaze smiešna zábavka. Pod slovom láska vidím darovanie, bez nároku na odmenu, bez očakávania, bez posudzovania a hodnotenia. Tak, ako mi to ukázala Katka.


       Nikdy ma neposudzovala a s úsmevom pomáhala aj ľuďom, za ktorých som ju poprosil. Aj slovo sloboda má pre mňa nový význam. Vnímam, aké je príjemné, že ma nikto nevlastní a žiadna vec nemôže mať nado mnou moc.. žiadna vec nemôže byť dôležitejšia ako moja duša.


 

 

DIANKA


          Ďakujem Katke za dosiahnutie vnútornej sebarealizácie, vďaka ktorej som sa mohla oslobodiť od  vnútorných programov, ktoré ma ovládali celý život a spôsobovali mi opakované situácie kvôli ktorým som zažívala utrpenie.


          Láska a Milosť Božia, Ježiš a Kryon z magnetickej služby nám pomáhajú ako len môžu nám ľudským bytostiam pri prechode, preto im vzdávam obrovskú úctu a poďakovanie. Treba mať najmä vieru a nebáť sa pozitívnych zmien, ktoré sa budú odohrávať v najbližšom období. MAREK


       Ďakujem z celého svojho srdca Katke a všetkým božím bytostiam, ktorí ma doprevádzali a doprevádzajú po celý čas po mojej ceste. Špeciálne by som chcel vzdať úctu a vďaku Ježišovi, Kryonovi, Láske Milosťi Božej, Láske Božej a Stvoriťelovi Totálneho Svetla, Bohu Štastia Zdravia i Harmonie. Keď som prišiel pred rokom a pol ku Katke bol som nevedomý...prakticky by sa dalo povedať doslova hluchý a slepý... a veľmi neštastný.


       O Duši a Duchu som skoro nič nevedel. Dnes na tie časy spomínam s úsmevom a veľkou dávkou smiechu : Ďakujem Katke za záchranu nie len života, pretože som mal zároveň vyliečený nádor mozgu, ale i celej mojej existencie. S láskou a úctou ďakujem. Chcem vám všetkým ktorí čítate tieto riadky popriať veľa lásky, viery a SILY. Marek

 

SÁRA


       Veľmi si vážim pomoc, ktorej sa mi dostalo a stále dostáva. Ďakujem Katka za všetko, za tvoju lásku, trpezlivosť, za lásku Božích bytostí, ktoré mi zmenili život. Posielam veľa lásky.

 

MIRIAM


       Ďakujem z celého srdca Katalin a všetkým bytostiam za pomoc, podporu, trpezlivosť, lásku a neúnavnú prácu pri vedení a čistení mojej duše na jej ceste späť k Zdroju. Vďaka nim som získala pochopenie, múdrosť a nadhľad pre všetko s čím sa stretávam. Keď chápem, nastáva vnútorný pokoj a mier, bez potreby bojovať, riešiť, odsudzovať,....  nastáva "tiché poznanie vlastnej Duše a Ducha."


       Zrazu je všetko ľahké a jednoduché, viem odpustiť sebe i všetkým a môžem cítiť lásku a radosť. Toto je pre mňa skutočne vysoká Škola Dotyku Ducha a Duše.

Prajem všetkým, aby objavili vnútornú silu svojej Duše a pochopili čo je jej hlavným cieľom.

Ďakujem vám, milujem vás. Miriam

 

 

Ďakujem vám z celého srdca

Katalin

 

Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Blog / Články
Copyright 2012 - 2020 © lieceniesilouducha.sk