ŠKOLA DOTYKU DUCHA A DUŠE


POĎAKOVANIE


        V prvom rade patrí veľká vďaka mojim rodičom, ktorí ma viedli celým mojím vývojom láskavou, milou a oddanou starostlivosťou cez všetky životné prekážky, naučili ma odlišne vnímať svet, než ho bežne vnímali mnohí ľudia okolo nás a boli pre mňa vždy veľkým príkladom.


        Zároveň ďakujem mojim deťom synovi Ľuboslavovi Pohronskému a dcére Janke Blahovej a mojim piatim vnúčatám Filipovi, Lucii, Markovi, Zuzane i Martinovi za ich láskyplnú podporu.


       Chcem poďakovať i vám všetkým, ktorí ste sa rozhodli venovať svoj čas tomu najcennejšiemu pokladu čo človek má, a to svojej Duši a Duchu.

Vysoko vibrujúce bytosti z úrovní Božej Lásky ako Ježiš, Kryon a Láska Božia vám žehnajú za to, že ste venovali priestor pre pozdvihnutie vašej Duše i Ducha, čím veľkou mierou prispievate do Dharmy Univerza zvýšením kolektívneho vedomia celého ľudstva na Planéte Zem.


        Na záver by som sa rada poďakovala mojim ôsmim plamenným Dušiam, ktoré mi boli mimoriadne pridelené ako pomocníci pri spoločnom planetárnom poslaní, ako i ďalším pomocníkom, ktorí mi pomohli pri technickej realizácii a spustení webovej stránky Galaktická Esencia.


                                              


 

 

S láskou Pompoš Katalin000
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Blog / Články
Copyright 2012 - 2020 © lieceniesilouducha.sk