ŠKOLA DOTYKU DUCHA A DUŠE

Úvod AKO PRACUJEM - ČASŤ PRVÁAKO PRACUJEM - ČASŤ TRETIA


AKO PRACUJEM - ČASŤ TRETIA


A PREČO SA VLASTNE MÁME OSLOBODIŤ ?


       V skutočnosti oslobodenie svojej Duše i Ducha je najväčšou a najsilnejšou túžbou človeka, ktorá ale vo väčšine prípadov ostáva zakrytá, nerozpoznaná a zamieňaná za naháňanie sa za hmotou a svetskými pominuteľnými snami, napr. materiálnym zabezpečením, partnerskými vzťahmi, kariérou, rôznymi záľubami a pod.


       A i po splnení týchto túžob a snov ostáva človek naďalej nespokojný a plný nikdy nekončiaceho očakávania niečoho, čo má ešte len prísť a priniesť mu pravé naplnenie v živote. Takto ostáva vo väzení svojej večne nespokojnej mysle.


       V praxi to vyzerá tak, že človek si myslí, že šťastie a uspokojenie v živote zažije, keď nájde toho pravého partnera (pravý partner), zamestnanie, keď bude mať namiesto bytu dom so záhradou, viac peňazí, viac svetských vedomostí a informácií a podobne. Trvalé šťastie a uspokojenie však takýmto spôsobom nikdy nedosiahne, a preto často končí v depresii, apatii, pocite prázdnoty a nezmyselnosti celého života.


       Totiž pravé šťastie, lásku, pokoj i slobodu môže človek nájsť len v spojení a spolupráci so svojou Dušou. Len ona ho dokáže priviesť k pravému Bohu Stvoriteľovi, ktorý je jediným pravým Zdrojom tohto božského života.


Veď aj Ježiš učil že :


      “Nezhromažďujte si poklady na zemi, kde ich moľ a hrdza ničia, a kde sa zlodeji dobýjajú a kradnú. V nebi si zhromažďujte poklady, tam ich neničí moľ ani hrdza, a tam sa zlodeji nedobíjajú ani nekradnú. Lebo kde je tvoj poklad, tam bude aj tvoje srdce.”   
(Ježiš, Mt, 19-21) 
 
 
           Po úplnej očiste a oslobodení Duše Božími bytosťami začína človek konečne cítiť plnú slobodu, úľavu a hlboký pokoj vyžarujúci z Duše,
ktorá sa vďaka odstráneniu negatívnych energií a programov môže svojou silou konečne prejaviť a naplno realizovať v živote človeka a zabezpečiť mu pravú radosť, šťastie, harmóniu, hojnosť a zdravie.                                       *****

 

TERAPIA - UVOĽNOVANIE CHÝB DUCHA A DUŠE

      Pri terapeutickom očistení klientovej nazbieranej negatívnej karmy duchovnými bytosťami dochádza k postupnému uvoľňovaniu chýb Ducha a Duše nadobudnutých porušovaním Božích - Vesmírnych Zákonov.


      Popri prijatí pohodlného a rýchleho liečebného postupu je potrebné pre celkovú úspešnosť terapie venovať zvýšenú pozornosť zmene svojho myslenia i správania na pozitívne a dobro tvoriace návyky, čo je dôležité i pre to, aby si človek prestal tvoriť novú negatívnu karmu.


     To znamená, že je nevyhnutné postupne sa vzdať svojich doterajších zvykov i návykov, ktoré neboli  v súlade s láskou k sebe a druhým a posilniť postoje, ktoré podporujú lásku k svojej Duši, ktorá je jediným poskytovateľom najvyššieho dobra.


                                 

                                      *****


PRIJATIE VLASTNEJ ZODPOVEDNOSTI ZA VSTUP DO 5.DIMENZIE


      Chceli by sme tu poukázať na dôležitosť takejto formy očisty, ktorá úzko súvisí so súčasnou planetárnou situáciou a potrebou zmeny vedomia človeka pre umožnenie vstupu do 5. Dimenzie.


 

      Toto oslobodenie Duše zahŕňa v sebe súčasne i očistu mentálnych, emocionálnych a duchovných úrovní Duše a Ducha človeka - od najnižšej životnej úrovne až po veľmi vysokú úroveň Boha Kozmickej Kvantovej Reality, ktorých vyčistenie súvisí aj s očistou Spirituálneho Kanálu.


      Po očiste týchto úrovní je potrebné udržiavať vnútornú čistotu svojho myslenia, cítenia i správania, aby si človek novými negatívnymi záznamami znovu tieto úrovne neznečistil.


      Preto je skutočne potrebné pochopiť a prijať svoju zodpovednosť za rozhodnutie pre vlastný vzostup do 5.dimenzie, príchod ktorej sa rýchle približuje.


     Vzostup do vyšších energetických vibračných úrovní planéty Zem nastane bez ohľadu na to, či tomu ľudstvo verí alebo nie.  


      Tu sa od každého z nás z vlastnej iniciatívy a snaženia očakáva, aby si zabezpečil očistu svojho vlastného Spirituálneho Kanálu, ktorý mu zaistí prechod bránou do 5. Dimenzie. 

 
     Aj slniečko mi spríjemňuje chvíle pri priamej komunikácii

                                        s Božími bytosťami 
000
 

Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Blog / Články
Copyright 2012 - 2020 © lieceniesilouducha.sk