ŠKOLA DOTYKU DUCHA A DUŠE

Úvod AKO PRACUJEM - ČASŤ PRVÁ


AKO PRACUJEM - ČASŤ PRVÁ 

 

 

 


 

 

 

 

      V prvom rade by som chcela poďakovať všetkým alternatívnym metódam, s ktorými som pracovala počas dlhých rokov, a ktoré mi dodali veľa poznania a skúseností a pomohli mi vytvoriť základ mojej súčasnej duchovnej a liečiteľskej praxe.


      Dnes moja práca už spočíva v totálnom napojení sa na svetelné a božské bytosti vibrujúce na najvyšších akašických úrovniach, kde sú zaznamenané všetky chyby a bolesti Duše a Ducha z celej jeho evolúcie počnúc jeho prvou inkarnáciou.


 

      Pomocou týchto bytostí privádzam Dušu a Ducha človeka ku konečnému oslobodeniu sa až po veľmi vysokú úroveň Boha Kozmickej Kvantovej reality, kde už Duša a Duch dosahuje Osvietenie a dokonalé oslobodenie mentálnych, emocionálnych a duchovných úrovní s vytvorením čistého Spirituálneho Kanálu aj pre vstup do 5. Dimenzie.


      V minulosti spočíval základ mojej liečiteľskej praxe na fyzickej, mentálnej, psychickej i duchovnej úrovni v odvádzaní a odstraňovaní rôznych pripútaných temných energií z problematických a boľavých miest fyzického i psychického tela.


 

      Pri takejto terapii dochádzalo k intenzívnemu čisteniu Duše s odvádzaním nežiadúcich negatívnych studených energií uviaznutých vo fyzickom tele, pričom sa v tele následne mohla rozprúdiť duchovná láskyplná energia poskytovaná prostredníctvom Vyššieho Ja z veľmi vysokých energetických zdrojov.                                        *****

 

 

      Pozorovala som, že bloky, opuchy a bolesti boli spôsobované práve nahromadenými temnými energiami pochádzajúcimi z mysle človeka a po odstránení týchto temných energií sa mohli ťažkosti na fyzickom tele v okamihu uvoľniť práve spomínaným zásahom duchovných bytostí - Vyššieho JA.


 

     U človeka nastal očakávaný pokoj, uvoľnenie tlaku a bolesti v duši i v tele. Človek sa náhle uzdravil a získal oveľa väčšiu vitalitu a na všetkých úrovniach sa mu začalo lepšie dariť.


 

      Príčinou jeho predchádzajúcich ťažkostí bola spiaca uviaznutá Duša, ktorá kvôli prítomnosti temných, studených energií nemohla plniť svoju božskú úlohu a človeku poskytovať svoju prirodzenú vysokú inteligenciu, dokonalosť a teda ani zabezpečiť pomoc a vytvárať svojmu bytiu v tele pokoj, harmóniu, zdravie a radosť zo života.

       Klientom sa však v dôsledku nekľudnej, neustále nespokojnej, požadovačnej a strachom naplnenej mysle znovu po čase  nahromadili negatívne emócie, myšlienky a postoje.


 

      Bolesti sa klientom preto vracali na rovnakom, alebo i na úplne inom mieste tela, ale s často oveľa intenzívnejšími a bolestivejšími prejavmi.


      Na začiatku mojej praxe som nerozumela tomu, prečo sa ťažkosti klientom vracajú a intenzívne som hľadala príčinu týchto javov. Občas sa stalo, že klient stratil záujem o pokračovanie v liečebnej terapii v podozrení, že nie je účinná.


 

     V skutočnosti sa mu však jeho ťažkosti vrátili väčšinou v dôsledku  nepochopenia toho, ako funguje Zákon príčiny a následku - ako vplývajú jeho vlastné negatívne myšlienky a emócie deštrukčne na jeho psychiku, zdravotný stav i to, ako sa mu celkove v živote darí.


      Klienti majú často tendenciu pasívne čakať vyliečenie jedine zásahom zvonku a dokonca si nárokujú ako i od klasických lekárov tak i od alternatívnych spôsobov liečenia totálne a trvalé uzdravenie bez vlastného pričinenia a napravenia doterajšieho navyknutého spôsobu myslenia, cítenia a správania.


 

      Pričom vôbec nevidia spojitosť medzi svojimi ťažkosťami a pôvodom týchto ťažkostí, ktorý spočíva v ich postoji k sebe, k druhým a k životu vôbec. Pravidelne v svojom živote porušujú najväčšie Božie prikázanie, prikázanie lásky, ktoré Ježiš vyjadril, keď povedal:


      “ Milovať budeš svojho Boha, z celého svojho srdca, z celej svojej Duše, z celej svojej mysle a z celej svojej sily! A milovať budeš svojho blížneho ako seba samého!” (Mk, 30 - 31)

       Ľudia bývajú často príliš zatvrdnutí na to, aby dokázali pochopiť a prijať čo od nás Boh chce. Preto nedokážu uvidieť svoje negatívne myslenie a životné presvedčenia, ktoré sú oddelené od Božích zákonov. Svoje oddelenie sa od Boha považujú za normálny stav bytia.


      Ľudia takto ponorení v negatívnych energiách sa na terapiu vracali oveľa častejšie a potrebovali aj intenzívnejšiu liečbu než ľudia, ktorí boli vo väčšej miere spojení so svojou Dušou, naplnení láskavosťou a pokorou, čiže teplou energiou. Duše týchto ľudí neboli tak beznádejne uväznené ako u človeka, ktorý sršal hnevom, zlosťou a pomstychtivosťou. 

 

      

 
 Práca so študentami
 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Blog / Články
Copyright 2012 - 2021 © lieceniesilouducha.sk